Milli Eğitim Bakanlığı Bolero Bale Kursu İnternet Sitemize Hoş Geldiniz. Bale kurslarına olan ilginiz için teşekkür ediyoruz.

Siz velilerimiz için en doğru bale kursunu seçebilmeniz için gerekli tüm bilgileri internet sitemiz içersinde bulabilirsiniz. Bale kursları bale eğitim programlarımız ,müfredatlarımız ve diğer sorularınız için bale kursumuzu 0216 445 47 70 nolu telefondan arayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek bizleri mutlu edecektir. Bale kursumuzun çalışma saatleri içerisinde herhangi bir zaman bale kursumuzu ziyaret etmek için sizleri davet ediyoruz. Bale salonlarımız görmek ,bale öğretmenlerimizle ve yöneticilerimizle tanışmak yapacağınız bale kursu ve modern dans kursu seçiminde sizlere son derece faydalı olacaktır.

Bolero Bale Kursu, 3-16 yaş grubu arası çocuklar için istanbul anadolu yakasında bale dersleri hizmeti vermektedir.
12 yaş ve üstü öğrenciler için yapılacak seçmelere göre Hazırlık ve Üst Sınıf Öncesi hazırlık kursları verilmektedir.
İstanbul Bale Okulu Ders İçeriği

Bale okulumuzda çocuklar için bale okulu, 3 ile 16 yaş arası çocuklar için normal okul derslerinin bitiminden itibaren hafta içi öğleden sonraları/akşamları ve cumartesi günleri bale dersleri vermektedir.
Derslerimizde çocuklara yaratıcı öğrenme ve kendini ifade etme eğitimi verilmekte ve böylece çocuklarda özgüven ve özsaygının arttırılmasına yardımcı olunmaktadır. Öğrenciler için her sınıfta çeşitlilik sağlamak üzere kısa bir Caz dansı, modern dans ve yaratıcı dans (diğer sitiller arasında) bölümleri bulunmaktadır.
Hiçbir giriş kısıtlaması olmayan Milli Eğitim Bakanlığı`na bağlı Bolero İstanbul Bale Okulu `nda amacımız çocuklarda bale ve dans sevgisini aşılamak, baleden ve danstan keyif almayı teşvik etmektir.

Çocuk Sınıfı (Junior School) çok popüler olup genelde aşırı talep görmektedir. Mevcut sınıflar ve başvuru koşulları hakkında detaylı bilgi aşağıda verilmiştir. Çocuğunuzu sınıflardan herhangi birisine kaydettirmek ya da kontenjanı dolu sınıflardan birisi için bekleme listesine girmek istiyorsanız lütfen 0216 445 47 70 nolu telefondan bale okulumuza ulaşın.

Bale Kursları Eğitim Programlarımız

Baleye Hazırlık Programı (3-6 Yaş)
Klasik Bale Başlangıç Programı (6-9 Yaş )
Klasik Bale Programı (9-12 Yaş )
Klasik Bale Programı (İleri Seviye 12-16 Yaş )

1 Yorumlar
  1. Merhaba, bu bir yorumdur.
    Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
    Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

Bir cevap yazın